Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Marvyn Cox - najlepszy obcokrajowiec w historii Wybrzeża Gdańsk Wybrzeże Gdańsk - sezon 1991 Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno - sezon 1994 KKŻ Krosno - sezon 1989 Motor Lublin - Apator Toruń - sezon 1993 Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Bracia Tomasz i Jacek Gollobowie Sparta Wrocław - sezon 1992 Stal Rzeszów - Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Unia Tarnów - Stal Rzeszów - sezon 1992 Tomasz Gollob - najlepszy polski żużlowiec lat 90-tych ZKŻ Zielona Góra - sezon 1998 Apator Toruń - sezon 1993 Stal Gorzów przed meczem w Gdańsku - sezon 1995 Stal Gorzów przed meczem ze Startem Gniezno - sezon 1996 Stal Gorzów przed meczem w Lesznie - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz - sezon 1995 Polonia Piła - Stal Gorzów - sezon 1996 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1992 Apator Toruń - sezon 1995


Sezon 2015

<--poprzedni sezon | następny sezon-->

2 Liga - 1 miejsce

Wybrzeże Gdańsk


Trener:

Wyniki

Data Faza Kolejka Gosp. Wynik Goście
2015-04-26 Sezon zasadniczy 2 52-38
2015-05-17 Sezon zasadniczy 1 41-45
2015-05-24 Sezon zasadniczy 3 46-44
2015-06-04 Sezon zasadniczy 5 57-33
2015-06-14 Sezon zasadniczy 6 60-30
2015-06-28 Sezon zasadniczy 7 47-43
2015-07-26 Sezon zasadniczy 8 57-32
2015-08-23 Sezon zasadniczy 10 54-36
2015-09-06 Playoff - Półfinały 1 39-51
2015-09-13 Playoff - Półfinały 2 61-29
2015-09-20 Playoff - Finał 1 49-41
2015-09-27 Playoff - Finał 2 54-36

Seniorzy

Kamil BRZOZOWSKI 28 1987-02-25 Polska
Renat GAFUROW 33 1982-10-08 Rosja
Krzysztof JABŁOŃSKI 38 1977-09-30 Polska
Łukasz SÓWKA 22 1993-11-07 Polska
Damian SPERZ 25 1990-03-29 Polska
Marcel SZYMKO 23 1992-02-23 Polska
Magnus ZETTERSTROEM 44 1971-12-09 Szwecja

Juniorzy

Patryk BEŚKO 19 1996-05-03 Polska
Aureliusz BIELIŃSKI 18 1997-12-23 Polska
Dominik KOSSAKOWSKI 18 1997-06-05 Polska
Eduard KRCMAR 19 1996-03-26 Czechy

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

Zawodnik M B 1m 2m 3m 4m D U W T Pkt Bon Sum Śr/b
Krzysztof JABŁOŃSKI 4 21 13 5 3 0 0 0 0 0 52.0 1 53.0 2.524
Magnus ZETTERSTROEM 12 62 35 17 4 1 5 0 0 0 143.0 6 149.0 2.403
Renat GAFUROW 12 58 28 16 5 5 1 0 2 1 121.0 8 129.0 2.224
Kamil BRZOZOWSKI 11 49 15 17 12 1 3 0 1 0 91.0 15 106.0 2.163
Eduard KRCMAR 8 39 9 14 6 7 0 0 2 1 61.0 7 68.0 1.744
Dominik KOSSAKOWSKI 12 48 11 7 17 12 0 1 0 0 64.0 5 69.0 1.438
Patryk BEŚKO 9 29 1 7 10 9 2 0 0 0 27.0 7 34.0 1.172
Łukasz SÓWKA 6 23 3 2 8 9 0 0 1 0 21.0 4 25.0 1.087
Marcel SZYMKO 5 18 1 4 6 7 0 0 0 0 17.0 3 20.0 1.111
Damian SPERZ 1 3 0 0 3 0 0 0 0 0 3.0 0 3.0 1.000
Aureliusz BIELIŃSKI 4 12 0 0 1 8 1 0 1 1 1.0 0 1.0 0.083
Prawa autorskie.