Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Marvyn Cox - najlepszy obcokrajowiec w historii Wybrzeża Gdańsk Wybrzeże Gdańsk - sezon 1991 Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno - sezon 1994 KKŻ Krosno - sezon 1989 Motor Lublin - Apator Toruń - sezon 1993 Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Bracia Tomasz i Jacek Gollobowie Sparta Wrocław - sezon 1992 Stal Rzeszów - Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Unia Tarnów - Stal Rzeszów - sezon 1992 Tomasz Gollob - najlepszy polski żużlowiec lat 90-tych ZKŻ Zielona Góra - sezon 1998 Apator Toruń - sezon 1993 Stal Gorzów przed meczem w Gdańsku - sezon 1995 Stal Gorzów przed meczem ze Startem Gniezno - sezon 1996 Stal Gorzów przed meczem w Lesznie - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz - sezon 1995 Polonia Piła - Stal Gorzów - sezon 1996 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1992 Apator Toruń - sezon 1995


.: informacje o drużynie | bilans spotkań | historia sezonów | najwięcej sezonów | najwięcej spotkań | najwięcej punktów :.

Nazwa: Rzeszów
Województwo: podkarpackie
Stadion: , pojemność 0 widzów
Tor: 0 metrów długości

Najwięcej punktów w historii klubu:

MiejsceZawodnikBiegiPunkty z bonusamiŚrednia biegowa
1.Grzegorz Kuźniar12762652.02.078
2.Maciej Kuciapa14622506.01.714
3.Janusz Stachyra11722302.51.965
4.Ryszard Czarnecki9011801.01.999
5.Jan Malinowski5571225.02.199
6.Florian Kapała4861225.02.521
7.Karol Baran7441158.01.556
8.Stefan Kępa4681117.02.387
9.Jan Krzystyniak4811095.02.277
10.Piotr Winiarz6481046.51.615
11.Dawid Lampart6621006.01.520
12.Grzegorz Rempała504983.01.950
13.Tomasz Rempała599952.01.589
14.Janusz Ślączka548819.01.495
15.Antoni Krzywonos493788.01.598
Prawa autorskie.