Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Marvyn Cox - najlepszy obcokrajowiec w historii Wybrzeża Gdańsk Wybrzeże Gdańsk - sezon 1991 Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno - sezon 1994 KKŻ Krosno - sezon 1989 Motor Lublin - Apator Toruń - sezon 1993 Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Bracia Tomasz i Jacek Gollobowie Sparta Wrocław - sezon 1992 Stal Rzeszów - Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Unia Tarnów - Stal Rzeszów - sezon 1992 Tomasz Gollob - najlepszy polski żużlowiec lat 90-tych ZKŻ Zielona Góra - sezon 1998 Apator Toruń - sezon 1993 Stal Gorzów przed meczem w Gdańsku - sezon 1995 Stal Gorzów przed meczem ze Startem Gniezno - sezon 1996 Stal Gorzów przed meczem w Lesznie - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz - sezon 1995 Polonia Piła - Stal Gorzów - sezon 1996 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1992 Apator Toruń - sezon 1995


.: informacje o drużynie | bilans spotkań | historia sezonów | najwięcej sezonów | najwięcej spotkań | najwięcej punktów :.

Nazwa: Równe
Województwo:
Stadion: , pojemność 0 widzów
Tor: 0 metrów długości

Najwięcej punktów w historii klubu:

MiejsceZawodnikBiegiPunkty z bonusamiŚrednia biegowa
1.Igor Marko132317.02.402
2.Wiktor Gajdym122232.01.902
3.Laszlo Szatmari77171.02.221
4.Piotr Dym81168.02.074
5.Mariusz Franków74165.02.230
6.Władimir Kołodij88160.01.818
7.Tomasz Rempała76144.01.895
8.Matej Kus59143.02.424
9.Stanisław Burza76138.01.816
10.Piotr Świst66127.01.924
11.Zbigniew Czerwiński53116.02.189
12.Kirył Cukanow79107.01.354
13.Aleksandr Borodaj86100.01.163
14.Andriej Karpow4569.01.533
15.Władimir Dubinin5067.01.340
Prawa autorskie.