Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Marvyn Cox - najlepszy obcokrajowiec w historii Wybrzeża Gdańsk Wybrzeże Gdańsk - sezon 1991 Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno - sezon 1994 KKŻ Krosno - sezon 1989 Motor Lublin - Apator Toruń - sezon 1993 Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Bracia Tomasz i Jacek Gollobowie Sparta Wrocław - sezon 1992 Stal Rzeszów - Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Unia Tarnów - Stal Rzeszów - sezon 1992 Tomasz Gollob - najlepszy polski żużlowiec lat 90-tych ZKŻ Zielona Góra - sezon 1998 Apator Toruń - sezon 1993 Stal Gorzów przed meczem w Gdańsku - sezon 1995 Stal Gorzów przed meczem ze Startem Gniezno - sezon 1996 Stal Gorzów przed meczem w Lesznie - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz - sezon 1995 Polonia Piła - Stal Gorzów - sezon 1996 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1992 Apator Toruń - sezon 1995


.: informacje o drużynie | bilans spotkań | historia sezonów | najwięcej sezonów | najwięcej spotkań | najwięcej punktów :.

Nazwa: Rawicz
Województwo: wielkopolskie
Stadion: , pojemność 0 widzów
Tor: 0 metrów długości

Najwięcej punktów w historii klubu:

MiejsceZawodnikBiegiPunkty z bonusamiŚrednia biegowa
1.Piotr Dym8881512.01.703
2.Zenon Kasprzak326773.52.373
3.Marcin Nowaczyk473647.01.368
4.Florian Kapała222591.02.662
5.Robert Mikołajczak331573.01.731
6.Wiktor Gołubowskij325566.01.742
7.Zbigniew Krakowski285486.01.705
8.Marian Spychała250477.01.908
9.Henryk Ignasiak287466.01.624
10.Tomasz Kruk285437.01.533
11.Eric Andersson225402.01.787
12.Andrzej Zieja183384.02.098
13.Krzysztof Okupski195382.01.959
14.Franciszek Cieślawski319375.01.176
15.Mariusz Szmanda271344.01.269
Prawa autorskie.