Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Marvyn Cox - najlepszy obcokrajowiec w historii Wybrzeża Gdańsk Wybrzeże Gdańsk - sezon 1991 Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno - sezon 1994 KKŻ Krosno - sezon 1989 Motor Lublin - Apator Toruń - sezon 1993 Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Bracia Tomasz i Jacek Gollobowie Sparta Wrocław - sezon 1992 Stal Rzeszów - Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Unia Tarnów - Stal Rzeszów - sezon 1992 Tomasz Gollob - najlepszy polski żużlowiec lat 90-tych ZKŻ Zielona Góra - sezon 1998 Apator Toruń - sezon 1993 Stal Gorzów przed meczem w Gdańsku - sezon 1995 Stal Gorzów przed meczem ze Startem Gniezno - sezon 1996 Stal Gorzów przed meczem w Lesznie - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz - sezon 1995 Polonia Piła - Stal Gorzów - sezon 1996 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1992 Apator Toruń - sezon 1995


.: informacje o drużynie | bilans spotkań | historia sezonów | najwięcej sezonów | najwięcej spotkań | najwięcej punktów :.

Nazwa: Grudziądz
Województwo:
Stadion: , pojemność 0 widzów
Tor: 0 metrów długości

Najwięcej punktów w historii klubu:

MiejsceZawodnikBiegiPunkty z bonusamiŚrednia biegowa
1.Robert Kempiński10061734.01.724
2.Paweł Staszek9251666.01.801
3.Krzysztof Buczkowski7161313.01.834
4.Piotr Markuszewski6401061.01.658
5.Artiom Łaguta420930.02.214
6.Lech Kędziora490928.01.894
7.Billy Hamill358859.02.399
8.Robert Dados409819.02.002
9.Jarosław Skarżyński551800.01.452
10.Grzegorz Knapp465733.01.576
11.Grzegorz Podolski495732.01.479
12.Jerzy Bałtrukowicz436603.01.383
13.Wojciech Żurawski466594.01.275
14.Wiesław II Ośkiewicz274510.01.861
15.Davey Watt264497.01.883
Prawa autorskie.