Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Wybrzeże Gdańsk - KKŻ Krosno - sezon 1993 Marvyn Cox - najlepszy obcokrajowiec w historii Wybrzeża Gdańsk Wybrzeże Gdańsk - sezon 1991 Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno - sezon 1994 KKŻ Krosno - sezon 1989 Motor Lublin - Apator Toruń - sezon 1993 Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Bracia Tomasz i Jacek Gollobowie Sparta Wrocław - sezon 1992 Stal Rzeszów - Morawski Zielona Góra - sezon 1993 Unia Tarnów - Stal Rzeszów - sezon 1992 Tomasz Gollob - najlepszy polski żużlowiec lat 90-tych ZKŻ Zielona Góra - sezon 1998 Apator Toruń - sezon 1993 Stal Gorzów przed meczem w Gdańsku - sezon 1995 Stal Gorzów przed meczem ze Startem Gniezno - sezon 1996 Stal Gorzów przed meczem w Lesznie - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz - sezon 1995 Polonia Piła - Stal Gorzów - sezon 1996 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1995 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1991 Stal Gorzów - Apator Toruń - sezon 1992 Apator Toruń - sezon 1995


.: informacje o drużynie | bilans spotkań | historia sezonów | najwięcej sezonów | najwięcej spotkań | najwięcej punktów :.

Nazwa: Poznań
Województwo: wielkopolskie
Stadion: , pojemność 0 widzów
Tor: 0 metrów długości

Najwięcej punktów w historii klubu:

MiejsceZawodnikBiegiPunkty z bonusamiŚrednia biegowa
1.Norbert Kościuch422792.01.877
2.Adam Skórnicki338751.02.222
3.Rafał Trojanowski297516.01.737
4.Daniel Pytel312448.01.436
5.Robert Miśkowiak199394.01.980
6.Władimir Borodulin179334.01.866
7.David Bellego127286.02.252
8.Mateusz Szczepaniak159283.01.780
9.Frederik Jakobsen125251.02.008
10.Marcel Kajzer149228.01.530
11.Zbigniew Suchecki138173.01.254
12.Andrzej Huszcza84173.02.060
13.Mateusz Borowicz104169.01.625
14.Marcin Nowak73162.02.219
15.Maciej Piaszczyński105160.01.524
Prawa autorskie.